PPPN Nowy Targ

Małopolski Związek Piłki Nożnej
PODHALAŃSKI PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ w Nowym Targu

Lepietnica Klikuszowa najlepsza w kat. Trampkarzy

W hali sportowej Arena przy Zespole Szkół Technicznych i Placówek do rywalizacji w Mistrzostwach PPPN przystąpiło łącznie 8 drużyn. Ostatecznie po tytuł najlepszego zespołu w kategorii trampkarzy sięgnęli piłkarze Lepietnicy Klikuszowa, którzy turniej zakończyli z kompletem zwycięstw !
W finale Lepietnica Klikuszowa pokonała drużynę Didi Gol Rabka Zdrój. Oba te zespoły reprezentować będą nasz Podokręg w turnieju regionalnym rozgrywanym w Łącku.

Na trzecim stopnia podium stanęli gracze AP MasterKids, którzy w „małym finale” wygrali z drużyną Watry Białka Tatrzańska. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Gorc Ochotnica, Jordan Jordanów, Skalni Zaskale, AP Szaflary (drużyna dziewczyn).

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary za zdobyte miejsca w turnieju. Królem strzelców został Kowal Jan z Lepietnicy Klikuszowa. Jego kolega klubowy Gabriel Kowalski wybrany został najlepszym bramkarzem. Każdy z trenerów wyróżnił swojego zawodnika pamiątkowym medalem MVP.